20 Haziran 2021 23:59 tarihine kadar Reaper Eğitimi, %40 indirimle 150,00 TL.

Orjinal fiyatı 250,00 TL olan profesyonel Reaper Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyun ve yönergeleri uygulayın!

Not;

Satın alım yapmadan önce bu sayfada yer alan tüm bilgileri dikkatlice okuduğunuzdan, anladığınızdan ve kabul ettiğinizden emin olun!

Reaper yazılımını artık anlatmama, onu tanıtmama sanırım gerek kalmadı. Çünkü siz zaten artık bu yazılımı tanıyor, biliyorsunuz!

Bu güne kadar kullandığımız bütün ses yazılımları arasından erişilebilirlik, kullanım kolaylığı ve basitlik gibi konularla sıyrılmayı başarmış bu neredeyse doğaüstü yazılımın bir de doğa üstü eğitimi olduğunu da hepiniz biliyorsunuz. Bizzat sizlerden gelen yorumlar bunu söylüyor, ben bir şey söylemiyorum.

Kursta benimle beraber olanların yaptıkları yorumlar için onlara teşekkür ediyor, muhteşem bir haberi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Ödeme konusunda bazı muhteşem kolaylıklar sağladım, gelin bunlardan bahsedelim!

Kredi kartı / banka kartıyla almak isteyenler için

Aşağıda vereceğim bağlantıya tıklayarak ödemenizi güvenli bir altyapı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu platformun en güzel özelliği, yapacağınız ödemeyi kredi kartınıza 9 taksite kadar böldürebilirsiniz!

Ödemeyi yaparken gireceğiniz bilgilerden biri olan e-posta adresinizin, Udemy platformuna kayıtlı olduğunuz e-posta adresiniz olması yeterli. Satıcıya notunuz kısmına da aynı e-posta adresinizi yazarsanız, işler daha hızlı yürüyecektir.

Kursu satın alabilmek için buraya tıklayın!

EFT/Havale yoluyla almak isteyenler için

Her zamanki yolumuz da geçerli tabii ki! Aşağıdaki bilgilerle de kurstan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

alan Bilgi
Alıcı Ad Soyad Bora FIRLANGEÇ
Alıcı IBAN TR925004600164888000245897
Açıklama Udemy e-posta adresiniz
Tutar 150,00TL

Not:

Bu sayfa, hiyerarşik başlıklar şeklinde biçimlendirilmiştir. Ekran okuyucunuzun hızlı dolaşım komutlarını kullanarak belge içinde rahatlıkla gezebilirsiniz.

Reaper - Erişilebilir Bir Stüdyo Yazılımı

Reaper; Cockos tarafından geliştirilen, güçlü, esnek ve en önemlisi erişilebilir bir ses mühendisliği yazılımıdır. Görsel olarak basit, kullanış olarak son derece gelişmiş olan Reaper, getirdiği yaklaşımlar sayesinde her türlü ses tasarımını yapmamıza imkan veren bir yapıya sahiptir.

Reaper ile aklınıza gelebilecek her türlü ses montajını yapabilir, frekanslar ölçeğiyle çalışabilir, enstrumanlarınızın kaydını alabilir ve daha nicelerini tek bir programla gerçekleştirebilirsiniz. Reaper’ı kullanırken hem zamandan tasarruf edebilir, hem de işlerinize profesyonellik katabilirsiniz.

Ekran okuyucularımıza daha önce herhangi bir ses yazılımı tarafından hiç verilmemiş bir destek sayesinde, yaptığınız her işten emin olacak, her aşamasını rahat bir şekilde takip edebileceksiniz.

Gelin tüm bunları nasıl yapabileceğimize bir bakalım:

Bu Sayfanın Kısımları

Reaper Eğitimi

Açıklama

Kendi mixlerinizi yapabileceğiniz, altyapı üstüne şarkı okuyabileceğiniz, Kendi stüddyonuzu idare edebileceğiniz ve en önemlisi tüm bunları erişilebilir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım öğrenmek istemez misiniz?

Eğer cevabınız evet ise, doğru yerdesiniz!

Reaper, Cockos firması tarafından geliştirilen bir ses mühendisliği yazılımıdır. Aynı zamanda stüdyolarda kullanılabilir ve her türlü ses yönetimi için uygun araçlar sunar. Yapabilecekleri sizin hayal gücünüzle sınırlıdır desek inanın abartmış olmayız.

Reaper İle Neler Yapabilirsiniz?

Kursta Neler Öğreneceğiz?

Kursu alan her öğrenci, yeni eklenecek derslerle, kurs içeriğinde yapılacak her güncellemeyle biraz daha kendisini geliştirecek ve kursta öğrendiklerini uygulama imkanını giderek arttırmış olacak.

Eğer siz de tüm bunları yapabilmek ve ses teknolojilerinde profesyonelleşmek istiyorsanız, Gelin Beraber Reaper Öğrenelim!

Öğrenecekleriniz

Kurs gereksinimleri veya ön koşulları var mı?

Bu kurs kimler için uygun:

Kursa Sahip Olma

Kurs Fiyatları

Reaper Eğitimi kursu ile ilgili fiyat bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Periyot Fiyat
Orjinal Fiyat 250,00 TL
İndirimli Fiyat 150,00 TL

Kursu satın almak için yapılması gerekenler

Aşağıdaki adımları takip ederek kurs satın alımınızı kredi/banka kartı bilgilerinize gerek duyulmayacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Kullandığımız banka uygulamasından aşağıda bilgileri verilen hesaba, açıklama kısmına Udemy üyeliğinde kullandığınız e-posta adresini yazarak 150,00 TL Havale/EFT yapıyoruz.

alan Bilgi
Alıcı Ad Soyad Bora FIRLANGEÇ
Alıcı IBAN TR925004600164888000245897
Açıklama Udemy üyelik e-posta adresiniz

Kurs ücretini gönderdikten sonra borafirlangec@gmail.com adresini kullanarak benimle dekont paylaşabilir ya da Udemy hesap e-postanız gibi bilgileri oradan da gönderebilirsiniz ancak Havale/EFT işlemi sırasında açıklama kısmına Udemy e-postası yazmak zorunludur. Aksi halde kurs satın alımı ilerleyemeceğinden para iyadesi gerçekleşecektir.

Gönderdiğiniz e-posta adresinize, satın alımınız onaylanır onaylanmaz, kursunuzu Udemy üzerinden ücretsiz alabileceğiniz bir kupon kodu gönderilecektir.

Önemli Uyarı:

Sizin için oluşturulan kodu saklama ve kullanma sorumluluğu tamamen size aittir. Oluşturulacak olan kot tek kullanımlıktır ve bir adettir. Bir kez kullanıldığı zaman kurs satın alınmış olacak ve kod geçerliliğini kaybedecektir.

Daha sonra yukarıdaki adımları kullanarak Udemy’ye üye olup kursunuzu hesabınıza aktarabilirsiniz.

Önemli Uyarılar!

  1. Kursu Apple® cihazlarından satın almak isteyenler, Apple’ın Uygulama İçi Satın Alım politikaları yüzünden kupon kodu kullanamayacaklar ve kursu orjinal fiyatından daha pahalı görüntüleyeceklerdir. Bunun önüne geçmek için Apple® cihazlarından kursu alacak öğrenciler kurslarını bilgisayar üzerinden alıp daha sonra iOS platformlarındaki Udemy uygulamasına giriş yaparak kurslarından faydalanmaya devam edebilirler.
  2. Kurs Udemy üzerinde satışta olduğu için Udemy’nin Kullanım Şartları‘na tabidir. Kopyalama, Çoğaltma ve satın almayanlarla paylaşma durumlarında bizzat Udemy olayın takipçisi olacak ve Gerçek ya da Tüzel kişilere hukukî işlem başlatma hakkı bizzat Udemy’de saklı kalacaktır. Bu sebeple satın aldığınız kursunuzu üçüncü kişilerle paylaşmayınız. Paylaşıldığını düşündüğünüz kurs hakkında kursun iletişim sayfasından beni bilgilendiriniz.

Görüş, öneri ve şikayetlerinizi bana borafirlangec@gmail.com adresinden 7/24 iletebilirsiniz.