Ben Bora FIRLANGEÇ. 21 Haziran 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldim. On bir aylıkken geçirdiğim bir havale sonucunda gözlerimin ikisini de kaybettim. Biraz fırlama bir çocukluk geçirdikten ve birkaç kafa göz yardıktan sonra ilk öğrenimimi Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu‘nda gördüm.

Liseyi Karabağlar Cumhuriyet Lisesi‘nde yatılı olarak okudum ve 2014 yılında mezun oldum.

Neler Yapıyorum?

Bir Müzik Tutkunu olarak ben, kaval, piano ve vurmalı sazların bir çoğunu çalabiliyorum. Bilgisayar meraklısı olarak da Web tasarım/programlama yapabiliyor ve masaüstü yazılımcılıkla ilgileniyorum.

Şu An Yürüttüğüm Projelerim Neler?

  • Udemy üzerinde en sevdiğim ve kullanmaktan büyük bir keyif aldığım stüdyo yazılımı olan REAPER‘ı anlattığım bir eğitim setim var. Bu sete ulaşmak ve satın almak için REAPER EĞİTİMİ bağlantısına tıklayabilirsin.
  • Radyo programlarını çok seviyor ve büyük bir tutku besliyorum. Bu yüzden de Her Cumartesi saat 21:00 ile 23:30 arasında Radyo Hane‘de eşimle birlikte Yakamoz isimli bir program yapıyoruz.
  • Web tasarım ile ilgili kendimi sürekli geliştiriyor ve sizlerden gelecek bildirimlerle bu alanlarda da sizlere hizmet verebilmeyi iple çekiyorum.
  • Bora FIRLANGEÇ isimli bir Youtube kanalım var ve yaptığım müzikleri, şiirleri burada sizlerle paylaşıyorum.
  • Baba Programlar isimli Youtube kanalımda ise kullanışlı ve işe yarayabilecek programları ve eğlenceli oyunları, kullanımlarıyla birlikte siz değerli takipçilerimle buluşturuyorum.
  • Wattpad üzerinde de hikayelerimi paylaşıyor ve bu alanda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum.